Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

 

Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

 

Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

O FİDANLAR YETİŞİYOR

O Fidanlar Yetişiyor
21.05.2021
Okunma sayısı : 1644
Haberi paylaş :

Eskişehirsporumuz tarafından başlatılan Eskişehirspor Hatıra Ormanı’nın ilk fidanı bugün dikildi. Eskişehir-Ankara Karayolu Kanlıpınar Mevkii’nde gerçekleşen dikim törenine Eskişehir Valimiz Sayın Erol Ayyıldız’ın yanı sıra İl Jandarma Komutanımız J. Alb. Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürümüz Engin Dinç, Eskişehir Orman Bölge Müdürümüz Recep Temel ve Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri ile Kulüp Başkanımız Mustafa Akgören, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve futbolcularımız katıldılar.

Eskişehirspor Hatıra Ormanı ilk fidanlarının toprakla buluştuğu için mutlu olduklarını ifade eden Kulüp Başkanımız Mustafa Akgören yaptığı açıklamada, “Hedef 1 milyon fidan bağışı sloganı ile başlattığımız kampanyamızda an itibariyle 49 bin sayısını geçtik. Şehrimizin önde gelenleri bu kampanyaya destek verirse kısa zamanda 1 milyon sayısına ulaşacağımızı düşünüyorum. Gelen ilk paralar ile Anel Hadzic dosyasını kapattık. Sırada Boffin, Toko, Bienvenu gibi isimler var. Bu kampanya sayesinde tüm FIFA borçlarımızdan kurtulabiliriz. Tüm şehrimizi bu kampanyaya destek vermeye davet ediyorum. Buraya bugün 2 bin fidan dikimi yapıldı. Diğer fidanlar bakanlığımızın tahsis ettiği arazilere dikilecek. Bütün fidanların tek bir alana dikilmesi mümkün gözükmüyor. Buraya gelerek ve kampanyaya katılım sağlayarak kulübümüze destek veren herkese camiamız adına çok teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Kulüp Başkanımız Mustafa Akgören, ayrıca özel olarak Eskişehirspor Hatıra Ormanı fikri ile bu kampanyanın meydana gelmesine vesile olan taraftarımız Çağıl Kaya ile bir araya gelerek teşekkürlerini iletti.

Orjinal boyuttaki fotoğraflara ulaşmak için Basın Girişi yapabilirsiniz.