Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

 

Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

 

Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

DİVAN KURULU BAŞKANIMIZ ALİ ÇELİKOĞLU AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Divan Kurulu Başkanımız Ali Çelikoğlu, kulübümüzün içinde bulunduğu süreç ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Divan Kurulu Başkanımız Ali Çelikoğlu açıklamalarda bulundu
24.06.2021
Okunma sayısı : 1932
Haberi paylaş :

Divan Kurulu Başkanımız Ali Çelikoğlu, kulübümüzün içinde bulunduğu süreç ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Çelikoğlu, Eskişehirspor’umuzun yaşam mücadelesi verdiğini söyleyerek, hayata tutunmamızın sadece önümüzdeki sezon oluşturulacak mütevazi ancak mücadeleci bir kadroyla mümkün olabileceğini söyledi.
Çelikoğlu, transfer yapabilmek için öncelikle var olan yasakları kaldırmak gerektiğini hatırlatarak, Divan Kurulu olarak son sürat çalıştıklarını hatırlattı. Süreçte zorluklar yaşandığını belirten Divan Kurulu Başkanımız, Eskişehirspor için emek vermiş tüm antrenör ve futbolculara çağrıda bulunarak; “Eskişehirsporumuz için son kez tüm emek verenlere sesleniyoruz. Futbol tarihinde yaşanmış tüm örneklerde ne yazık ki kulüpler bu gibi bu durumlardan sonra yeniden ayağa kalkamıyor. Biz son mücadelemizi veriyoruz. Eğer bugün imza vermezlerse, yarın ne yazık ki kapısını çalacakları bir muhattap dahi bulamayacaklar. Bu yüzden Efsane Eskişehirspor’umuzun yeniden eski günlerine geri dönmesi için kendilerine büyük iş düşüyor” dedi.
Çelikoğlu, imza veren tüm isimlerin yanı sıra özellikle bu süreci yürüten Divan Kurulu Üyelerine ve destek veren herkese teşekkür etti.
Divan Kurulu Başkanımız, 28 Haziran’da yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’a kongre üyelerini davet ederek, genel kurul toplantısında detaylı olarak süreci anlatacaklarını iletti.

Orjinal boyuttaki fotoğraflara ulaşmak için Basın Girişi yapabilirsiniz.