Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

 

Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

 

Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

BB ERZURUMSPOR MAÇI HAZIRLIKLARIMIZ TAMAMLANDI

BB Erzurumspor Maçı Hazırlıklarımız Tamamlandı
18.06.2020
Okunma sayısı : 1554
Haberi paylaş :

Eskişehirsporumuz, bu sabah gerçekleştirilen Covid-19 testi sonrası yaptığı antrenmanla Cumartesi günü oynayacağı BB Erzurumspor maçı hazırlıklarını tamamladı.

Teknik Direktörümüz Mustafa Özer ve yardımcı antrenörlerimiz yönetiminde Vali Hanefi Demirkol Tesislerimizde yapılan antrenmanda oyuncularımız ısınma hareketlerinin ardından dar alan pas ve taktik çalıştılar.

Antrenman sonrası açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Mustafa Özer, Erzurumspor maçıyla ilgili olarak “Uzun bir aranın ardından Erzurumspor maçıyla sahaya yeniden çıkacağız. Erzurumspor’un başarılı bir takım olduğu gerçek. Erzurum’a pandemi nedeniyle uçuş programları değiştiği ve bizim maç programımıza uymadığı için otobüsle gideceğiz. Bizi zorlu bir yolculuğun ardından zorlu bir deplasmanın beklediğini biliyoruz.  Biz her zamanki gibi kendi çocuklarımızla elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz.  Avrupa genç oyuncuları sahaya sürmek için bu kadar çaba harcarken bizim ülkemizde maalesef alışılagelmiş bir düzen var. Biz maddi kaynaklı problemlerimizi avantaja çevirerek kendi çocuklarımızla sahada olacağız. Şimdi oynayan bu çocuklarımız ileride altın jenerasyon olarak verdikleri mücadeleyle anılacaklar” dedi.

Sakat ve cezalı oyuncularımızla ilgili olarak ise Özer; “Ligde son oynadığımız Adana Demirspor maçında gördükleri kartlarla Alperen, Ekrem ve Cemali cezalı duruma düşmüşlerdi. Bunun dışında oyuncumuz Feyzi’yi de askere uğurladık. Selman ve Metehan’ın ise bu hafta bir sakatlığı oldu ve bu hafta o da forma giyecemeyecek. Bu oyuncularımızın yerine kendilerini ispatlamak için sahada mücadele edecek çocuklarımız var. Biz son güne kadar elimizdeki kadroyla, elimizden gelenin fazlasını sahada göstereceğiz” açıklamalarında bulundu.

Takımımız, antrenmanın ardından tesislerimizde dinlenmeye geçti. BB Erzurumspor maçı kafilemiz 21:00’da kara yoluyla maçın oynanacağı Erzurum’a hareket edecek.

Takımımıza, kulüp logomuzun olduğu özel maskeler hazırlayan Hakan Aksöz’e teşekkür ederiz.

Orjinal boyuttaki fotoğraflara ulaşmak için Basın Girişi yapabilirsiniz.