Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

 

Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

 

Eskişehirspor Web Sitesi Yenilendi

ANTRENMAN GÜNLÜĞÜ

Antrenman Günlüğü
25.06.2020
Okunma sayısı : 1105
Haberi paylaş :

Eskişehirsporumuz, TFF 1. Lig'in 30. haftasında Cumartesi günü evinde oynayacağı Altay maçı hazırlıklarına bugün öğle saatlerinde yapılan Covid-19 testi sonrası devam etti.

Vali Hanefi Demirkol Tesislerimizde yapılan günün antrenmanında oyuncularımız ısınma harketlerinin ardından teknik ve taktik çalıştılar. 

Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Mustafa Özer, geçtiğimiz hafta oynadığımız Erzurumspor maçında takımımızın gösterdiği performanstan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Genç bir ekip olarak gözükebiliriz, ama geçtiğimiz hafta da oyuncularım gösterdi ki bu çatı altında forma giyen her futbolcu her şeyden önce arması için gereken mücadelesini sonuna kadar verecektir. Altay da play-offa oynayan zorlu bir rakip. Ama bu saatten sonra bizim için rakibin kim olduğu önemli değil. Onur mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” dedi.

Gelecek senenin yapılanması içerisine de girildiğini belirten Özer; “Genç oyuncularımıza da maç içinde süreler vererek, onları da yavaş yavaş önümüzdeki seneye hazırlıyoruz. İç transferle Yönetimimiz ilgileniyor. Biz işin elimizdeki kadroyla ne yapabiliriz kısmındayız. Burası köklü, büyük, spor camiasının parmakla gösterilen örnek kulüplerinden biri… Biz bu ağırlığın koşullar ne olursa olsun farkındayız. Bu bilinçteki gençlerimizle inşallah yeni bir tarih yazacağız” ifadelerini kullandı.

Son olarak cezalı oyuncumuz bulunmadığını sözlerine ekleyen Teknik Direktörümüz, Altay maçında tedavileri süren Doğukan, Bilal ve Selman'ın oynayıp oynayamayacağının maç gününde kulüp doktorumuzun vereceği rapor neticesinde belirleneceğini söyledi.

Orjinal boyuttaki fotoğraflara ulaşmak için Basın Girişi yapabilirsiniz.